«Жадан і Собаки» зняли кліп на пісню «Кобзон»

14 серпня ска-панк гурт «Жадан і Собаки» випустив новий кліп. Цього разу — на пісню «Кобзон».

Музиканти розповіли, що пісню написали ще рік тому.

Пісню «Кобзон» ми написали ще рік тому. За станом здоров’я Й. Кобзона ми не слідкуємо. У тексті присутня ненормативна лексика. Навіть ні, не так: у тексті пісні щедро присутня ненормативна лексика. Тому, якщо вона вас нервує — не дивіться це відео. Краще взагалі нічого не дивіться. І на вулицю не виходьте. Всім іншим — приємного перегляду. Скидайте свого внутрішнього кобзона з ментального п’єдесталу і хай широким проспектом вашої душі рухаються нові вітчизняні Курган і Агрегат, — йдеться на офіційній сторінці гурту у Фейбсуці.

У кліпі знялись українські актори, серед яких Ігор Верста, Роман Ясиновський, Олександр Рудинський, Володимир Гладкий, Олена Божко, та інші. Сценарій написав Сергій Жадан.

Більше відео від «Жадан і Собаки»
  • «Жадан і Собаки» — музичний гурт із Харкова. Гурт було засновано у 2000 році під назвою «Собаки в космосі». Під цією назвою група записала два альбоми. У 2008 гурт почав співпрацювати з харківським поетом Сергієм Жаданом. Тоді ж вони випустили спільний альбом, до якого увійшли читання Жадана власних віршів під акомпанемент музикантів гурту. Згодом співпраця Сергія Жадана з гуртом «Собаки у космосі» переросла у постійно чинний проект «Жадан і Собаки».

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: