«Зараз її час»: Adidas показала колекцію, присвячену правам жінок

В Adidas презентували нову колекцію одягу та взуття «Now Is Her Time» («Зараз її час», — укр.). Вона присвячена відстоюванню прав жінок і складається з унісекс-одягу та взуття, пише Hypebeast.

У новій колекції є моделі для дорослих, підлітків та дітей. У лінійці представлені моделі взуття яскравих кольорів: жовтого, рожевого, помаранчевого та лимонного. У кожному образі також присутні принти або написи «Емпатія», «Думки», «Людина». А літери HU означають «Human» («людина», — укр.).

Тепер її час бути сильною. Зараз її час керувати світом. Зараз її час навчити нас усіх. Зараз її час зрівняти ігрове поле. Зараз її час відстоювати своє право вибору. Зараз її час, — так прокоментували колекцію в Adidas.

У рекламній кампанії хотіли продемонструвати «точку зору жінок різного походження і переконань та тих, хто їх підтримує». Тож запросили як моделей музикантку Сідні Лорен Беннетт (Сід); художницю, активістку та засновницю руху Black Lives Matter Патрісс Каллорс; британського актора Реджинальда Йєттса; художницю й засновницю проєкту Art Mom Тайру Мітчел та інших.

Повна колекція «Зараз її час» з’явиться 31 серпня у флагманських магазинах бренду та на сайті.

Почитайте: