В Україні стали доступні YouTube Music та YouTube Premium

YouTube Music на Андроід

YouTube Music на Андроід

13 листопада представники «Google Україна» оголосили про локальний запуск двох платних сервісів. Це YouTube Музика — новий аудіостримінг на базі YouTube, і YouTube Premium, що дає широкий доступ до відеохостингу, пише Ain.

🎵 YouTube Music

Музичний продукт на базі YouTube доступний у мобільному додатку (Android, iOS і за адресу music.youtube.com у двох версіях:  платній и безкоштовній.

Підписка YouTube Music Premium відкриває доступ до бездротового завантаження треків, відтворення музики у фоновому режимі, відключає рекламу.

Безкоштовний варіант найкраще підходить для використання у веб-версії.

Рекомендації служби побудовані на базі поточних переваг користувача на YouTube, місцерозташування та часу доби. Вони оновлюються щохвилини.

🎶 YouTube Premium

Це розширений доступ до YouTube, який також включає всі можливості YouTube Музики. Сервіс створено на базі YouTube Red. Крім перерахованих вище функцій, Premium дає наступні переваги:

  • відключає всю рекламу у YouTube і YouTube Музиці;
  • відкриває фонове прослуховування в основному YouTube-клієнті;
  • активізує доступ до офлайн-завантаження;
  • відкриває перегляд YouTube Originals — оригінальних шоу англійською (не перекладені, доступний лише переклад субтитрів).

Скільки це коштує

YouTube Music можна користуватися безкоштовно, але з показом реклами.

Платна підписка на YouTube Music, яка називається YouTube Music Premium, обійдеться в 79 ₴ на місяць за індивідуальний акаунт і в 119 ₴ на місяць за сімейний тариф. Це ціни при оплаті через Android-версію. При покупці через App Store, сервіс буде дорожчим. Перші три місяці користування можна активувати безкоштовно.

Підписка на YouTube Premium буде коштувати 99 ₴ на місяць за індивідуальний тариф і 149 ₴ — за сімейний доступ. Доступний безкоштовний тримісячний тріал.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: