Книжка львівських ілюстраторів отримала «бронзу» на світовому конкурсі дизайну

«Я так бачу» [This Is How I See] з України (Art Studio Agrafka (Romana Romanyshyn, Andrii Lesiv, дизайн: Art Studio Agrafka (Romana Romanyshyn, Andrii Lesiv), видавництво: Видавництво Старого Лева)

«Я так бачу» [This Is How I See] з України (Art Studio Agrafka (Romana Romanyshyn, Andrii Lesiv, дизайн: Art Studio Agrafka (Romana Romanyshyn, Andrii Lesiv), видавництво: Видавництво Старого Лева) / chytomo.com

Книжка «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» здобула бронзову медаль на конкурсі «Найкрасивіші книги світу». Про це повідомляє прес-служба «Книжкового Арсеналу».

Цього року журі міжнародного конкурсу оцінило понад 600 поданих книжок із 32 країн з усього світу. Україна є однією з 10 країн, що отримала нагороду.

Серед інших переможців — книги з Нідерландів, Австрії, Польщі, Чехії, Росії, Японії, Китаю, Німеччини та Швеції. На цьому конкурсі Україна перемагає вперше.

Організаторами однієї з наймасштабніших подій в сфері книжкового дизайну став німецький фонд «Мистецтво книги» (нім. —  Stiftung «Buchkunst»).

Це не перша міжнародна перемога творчої майстерні «Аґрафка», але перша перемога України у найпрестижнішому конкурсі світового дизайну за всі роки, — зазначила координаторка «Книжкового Арсеналу» Оксана Хмельовська.

Серед переможців також:

  • Конкурс проводиться з 1963 року: міжнародне журі оцінює мистецьке оформлення та естетичний рівень книг і вручає нагороди в рамках Ляйпцизького книжкового ярмарку. Протягом року книги-переможці презентують у різноманітних бібліотеках світу та на найбільшій книжковій виставці у Франкфурті.