«Воплі Відоплясова» поділилися новим кліпом «Кобіта»

Гурт «Воплі Відповлясова» у вересні випустив новий кліп на пісню «Кобіта».

Ми зараз всією країною дрейфуємо на захід і якщо раніше «ВВ» співали «я кохаю тебе Галю», то тепер більш модними є західні слівця на зразок «кобіта». Кобіта – це краля, те саме. Це галицький діалект, який використовується в Україні та Польщі, але, окрім того, я нещодавно з’ясував, що це ще і білоруське слово. Тобто це лінгвістичне об’єднання Речі Посполитої, якщо можна так сказати. Видно, що це давнє слово, — коментує Олег Скрипка, лідер гурту «ВВ».

Режисеркою нового відео виступила Олена Вінярська. Фронтмен зазначив, що це перший раз, коли він повністю довірився режисеру.

Раніше я сам знімав кліпи або ж втручався дуже сильно у процес, як то було, наприклад, із кліпом «Весна». Коли ми його зняли, я забрав всі матеріали і власноруч перемонтовував його і переробляв. Цього разу я майже не втручався і залишився дуже задоволеним результатом, — додав лідер «ВВ».

  • «Воплі Відоплясова» (також Vopli Vidopliassova, VV та «ВВ») — український рок-гурт, створений у 1986 році. Лідером є вокаліст Олег Скрипка. Засновниками гурту стали гітарист Юрій Здоренко і басист Олександр Піпа, які до цього з 1984 року грали хеві-метал в гурті «SOS».

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: