Гурт VLASNA представив сингл «Дихати»

18 червня рок-гурт VLASNA (колишній АССА) презентував трек «Дихати». Пісня була написана кілька років тому і вже звучала на концертах.

Рок-гурт «АССА» офіційно оголосив про зміну назви — відтепер колектив носитиме назву VLASNA. Під цією назвою днями було видано свіжий сингл «Дихати». За словами фронтвумен команди Тетяни Власової, пісня присвячується відчуттю безмежної внутрішньої свободи, яка дає можливість людям дихати на повні груди, пишуть «Нотатки».

Пісня «Дихати» була написана кілька років тому і вже звучала на наших концертах. Щоправда, у різних варіаціях, адже мала дуже багато різних аранжувань. Зрештою, при студійній роботі ми зупинились саме на тому варіанті, який зараз і презентували. Над студійним записом працювали понад півроку, не без труднощів, причому найкраще чомусь працювалось вночі, — розповіла Тетяна Власова.

Наразі гурт готує нові релізи і обіцяє, що «вони будуть іншими».

  • VLASNA — рок-гурт, створений у 2015 році. У 2017 виконавці стали номінантами на премію YUNA 2017 у категорії «Новий подих». На початку червня вокалістка бенду заявила про зміну назви гурту з АССА на VLASNA, бо їй «стало тісно» в рамках слова «АССА».
Теж може сподобатися