Український художник оформив альбом Елтона Джона

Художник з Черкас Василь Колотуша став автором офіційної обкладинки до платівки Елтона Джона Revamp.

До альбому, який вийде 6 квітня, увійшли кавери хітів Елтона Джона у виконанні відомих музикантів. У трек-лист платівки увійшли композиції Сема Сміта, Еда Ширана, Майлі Сайрус, Coldplay, Pink, The Killers та інших, пише DTF Magazine.

27-річний Василь Колотуша працює в стилі neon з 2014 року.

На мене вийшли з британської Studio Fury — вони раніше вже працювали з Universal Music (випусковий лейбл Елтона Джона) — і запропонували зробити ілюстрації для обкладинки, наповнення диска, мерча і так далі. У результаті було створено сім ілюстрацій. Одну з них можна побачити на обкладинці, а інші знаходяться всередині. Обкладинка й інші ілюстрації — мої нові роботи, а ідея повністю належить студії та клієнтові: вони мали повний контроль над процесом роботи, аж до вибору колірної схеми, ракурсів, деталей, вони також надавали свої референси. В таких проектах завжди чітко прописані гайдлайни, студія точно знає, що хоче отримати, — зазанчив художник.

Василь Колотуша і раніше створював роботи як для інді, так і для recording-артистів, але в основному це були не надто відомі музиканти: Future Generations і Y&V, Prince 85, Jailo.