Де придбати стікери та наліпки від українського виробника

Пропонуємо вам 10 українських виробників стікерів та наліпок. Наліпки чи стікери вже давно перестали бути виключно дитячою забавкою. Сьогодні їх часто можна побачити на ноутбуках, планерах успішних людей або ж на телефонах чи навіть велосипедах скейтбордах у поціновувачів адреналіну.

Нижче ви знайдете 10 українських виробників, які продають стікери та наліпки.

Аґрафка

Аґрафка пропонує на вибір як звичайні кольорові, так і 3Д екземпляри. Оскільки ціни варіюються від маленьких до високих, кожен зможе підібрати щось собі до душі.

Ціна: від 20,48 ₴ за лист

agrafka.com.ua


Geek-Point

Якщо ви чекали на вихід нового сезону «Рік і Морті», то цей магазин для вас. Якщо ви збираєте на своїх книжкових полицях комікси — він також для вас. Якщо ви фанатієте від «Зіркових воєн», то придбаєте тут не один стікер. Словом, усім гікам варто зазирати на цей сайт.

Ціна: 10 ₴ за стікер

geek-point.com.ua


Poof-Poof

Смайлики, мальовані тваринки, наліпки з порами роки та багато інших пропонують на цьому сайті. Більшість робіт тут стилізовані під мультики.

Ціна: 35 ₴ лист

poofpoof.com.ua


Gerchanivska

«Наліпки чи то стікери», як каже їх авторка з котиками і песиками стануть гарної прикрасою для листівки, подарунку чи вашого ноутбука.

Ціна: 25 ₴ за 2 листа

instagram.com/gerchanivska


Mirabella

Це місце — рай для тих, хто полюбляє стікери. Стікери з келихами вина, стікери з хештегами, стікери з підбадьорюючими написами і побажаннями, намальовані, подібні до фото… Словом, вибирати доведеться довго.

Ціна: від 5 ₴ за стікер

mirabella.com.ua


Nakleiki Miru

Наліпки і стікери від цього виробника виглядають дуже натурально, ніби ви самі створили малюнок. Тут можна знайти і тематичні набори, і просто різноманітні, не пов’язані між собою, екземпляри.

Ціна: 40-55 ₴ за лист

instagram.com/nakleiki_miru


Papayya&Guantanamaa

Якщо ви шукаєте незвичні і оригінальні стікери, то без цього магазину вам не обійтися. Карма-бумеранг, морозиво-щупальце, чоловік у пончику — що ще можуть вигадати автори?

Ціна: 15 ₴ за стікер

instagram.com/papayya_stickers_lab


ЕтноКот

Наліпки для особистого щоденника або ж райдужні стікери-наліпки для планера стануть невід’ємною частиною вашого життя. Особливість робіт від ЕтноКота — гарантований позитивний настрій.

Ціна: від 5 ₴

etnokot.com.ua


From Kyiv With Love

Цей магазин потішить поціновувачів столиці. Тут можна знайти наліпки і стікери з пейзажами Києва, його головними символами та ще багато іншого.

Ціна: 50 ₴

instagram.com/from_kyiv_with_love/


Sundaysplanner

Якщо ви шукаєте наліпки для планера з годинами, аби точно всюди встигати, тоді варто зазирнути на сайт цього виробника. Окрім них, тут пропонують наліпки зі смайлами, до дня народження дитини та інші.

Ціна: від 25 ₴ за лист

sundaysplanner.com.ua

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: