Електронний дует Twonotone випустив дебютний сингл «Простір»

1 листопада електронний україномовний дует Twonotone презентував дебютний трек «Простір». Пісню написали ще 5 років тому.

За словами соліста гурту Михайла Лілова, трек пронизаний атмосферою 80-х, пишуть «Нотатки».

За задумом авторів, самобутність, мрійливість та теплота мають супроводжувати слухачів кожну секунду пісні. «Трек був написаний для коханої людини, він несе в собі посил про те, що дуже важливо мати поруч людину, яка стане твоїм світлом у кінці тунелю. «Простір» перегукується з ідею назви колективу, адже коли ти з кимось, ти не один. Взагалі чудово, коли є для кого жити, творити та дивувати, — зазначає фронтмен.

Він також додав, що робота над піснею була не з легких:

Над піснею працювали на відстані, це досить цікавий досвід. Денис (другий учасник гурту, — авт.ред.) знаходився в Китаї і ми перекидували одне одному проект. Враховуючи, що всі доступні нам балага в Китаї заблоковані, то процес надсилання був дуже складним і на нього витрачалося багато часу. Але воно того однозначно варте. Взагалі живемо в дуже цікавий час, коли у людей без музичної освіти є можливість творити, та розповідати світові про себе, чи не це щастя? — каже Михайло Лілов.

Що стосується наступних релізів Twonotone, то хлопці обіцяють у 2018 році видати ще один сингл, а на початку наступного року — ЕР.

  • Twonotone — дует двох ентузіастів Михайло Лілова та Дениса Семенюка. Михайло також — вокаліст гурту «Двері Боком», а Денис — гітарист і вокаліст гуртів 7a.m. та I Have I Need. Хлопці грають електронну україномовну музику.

 

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: