З’явився другий трейлер українського мультфільму «Викрадена принцеса»

22 лютого у мережі з’явився другий офіційний трейлер українського мультфільму «Викрадена принцеса», створеного компанією «Animagrad» за підтримки Держкіно.

Цього разу розповідь у трейлері ведеться від імені Міли (у першому відео своє бачення історії представив Руслан), яка змальовує тужливі будні принцеси. Вона також ділиться своїми мріями про пригоди.

Міла ще не знає, що її заповітним бажанням призначено здійснитися, але зовсім не так, як їй того хотілося, — йдеться в описі роботи.

Прем’єра анімаційного фільму «Викрадена принцеса» відбудеться 7 березня 2018 року.

  • «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» — український 3D-анімаційний фільм-фентезі, створений за мотивами казки російського поета Олександра Пушкіна «Руслан і Людмила». Фільм розповідає про мандрівного артиста Руслана, який рятує викрадену злим чарівником Чорномором княжну Людмилу.
  • Загальна вартість виробництва — ₴95,2 млн. Частка Держкіно — ₴19,5 млн.
  • Як заявили автори стрічки, «Руслан і Людмила» знімався англійською мовою, а українською дублювався. За словами продюсера Єгора Олесова, для озвучування англійською залучили голлівудських зірок, а в Україні стрічку дублюють українські популярні актори. Для міжнародного ринку фільм отримав назву «Викрадена принцеса».

Читайте також: 10 найочікуваніших українських фільмів 2018 року

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: