Київська студія Radioaktive Film зняла рекламний ролик для Trainline

Київська продакшн-студія Radioaktive Film знову зняла ролик для закордонного бренду в київському метро. Цього разу для британської Trainline, повідомляє Ain.ua

Рекламу для британського туристичного онлайн-сервісу Trainline для просування платформи Wonderfully Predictable зняла київська продакшн-студія Radioaktive Film. За сюжетом таємний агент Сара переслідує злочинця Олександра, а той ховається від переслідування, пересідаючи з поїзда на поїзд.

Студія працювала над роликом спільно з лондонським креативним агентством BBH London, а режисером виступив — Педро Мартін-Калера.

  • У вересні компанія Apple продемонструвала рекламний ролик для розумного годинника — його знімали в антуражі київського вокзалу, в зйомках брала участь студія Radioaktive Film. У їх портфоліо — безліч гучних проектів: зйомки кліпів для MØ, Hurts, Paolo Nutini, Foals, Tame Impala, Coldplay.
  • Першою гучною роботою студії став кліп Paulo Nutini під назвою Iron Sky.
  • Один з найбільш технічно складних проектів, над яким довелося працювати Radioaktive Film, кліп Coldplay — Up & Up (знятий спільно з українською студією Gloria FX). На даний момент у кліпу на YouTube вже більше 147 млн переглядів.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: