Співак Trach презентував максі-сингл «Не говори» та кліп до нього

Виконавець Володимир Трач (Trach) 10 жовтня випустив пісню «Не говори». Також співак презентував кліп.

Автор каже: «Не говори» — пісня зі своєрідним меседжем, який полягає у тому, що слова надихають та можуть руйнувати все, що нас оточує.

Промовчати у потрібний момент — це те, чого нам всім іноді дуже не вистачає. Бо є речі, про які говорити не потрібно. Інколи слова є недоречними, — зазначає артист.

Зйомки кліпу відбувались в Україні.

Ми довго розмірковували над локаціями для зйомок і врешті-решт знайшли те, що шукали. Надзвичайна Тернопільщина — місце, яке захоплює з першої зустрічі, — коментує співак.

Головною героїнею відео стала сама режисерка кліпу Мирослава Ярмуш, донька українського поета та прозаїка Василя Ярмуша (слова якого покладено в основу пісні).

Разом з кліпом, Trach випустив і новий максі-сингл з однойменною назвою, котрий став результатом творчої співпраці артиста з відомим музикантом, композитором Андрієм Підлужним. До платівки потрапило 3 композиції, серед яких вже опубліковані раніше треки «Знаєш», «Не говори» та «Літній  дощ».

  • Trach — учасник проекту «Голос Країни» у 2015. Заслужений артист України , екс-соліст вокального гурту Man Sound. Виконує пісні , написні для нього Гайтаною, Андрієм Підлужним «Нічлава» та Nanna

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: