ТНМК випустили кліп на пісню «Друга новина»

«Друга новина» — саундтрек до фільму «Бобот та енергія Всесвіту». 31 серпня гурт ТНМК випустив кліп до треку.

За словами Фагота з ТНМК, дуже символічним є те, що колись кліп гурту став основною ідеєю для цілого кіно, а наразі його персонажі та актори взяли участь у зйомках нового музичного відео.

Коли на вулиці +32, а зніматися все одно треба. П’ять годин в усьому цьому ми барабанили по палаючих діжках, знімаючи синхрони до кліпу «Друга новина», — кажуть музиканти.

Спеціально задля зйомок кліпу «Друга новина», учасники ТНМК практично повністю відновили одну з локацій фільму, тому актори та музиканти немов знову повернулися на знімальний майданчик стрічки. Окрім того, у відео можна побачити безпосередні кадри з самого фільму.

Режисером кліпу виступив Олег «Фагот» Михайлюта, який також став саунд-продюсером кінокартини. Оператор — Сергій Познанський, монтаж — Денис Захаров.

  • «Танок на Майдані Конґо» (ТНМК) — український гурт, що виконує музику в стилях реп-кор, хіп-хоп, рок та фанк. Перший прообраз гурту створили 14 червня 1989 два друга та нинішні учасники ТНМК: Фоззі та Котя. Як ТНМК гурт почав працювати з 1998 року, саме тоді, коли був виданий перший альбом гурту — «Зроби мені хіп-хоп».

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: