The Movie Expert — український додаток для пошуку фільмів

Українська компанія Mauris запустила додаток The Movie Expert для пошуку фільмів, який працює як Tinder.

Українська компанія Mauris запустила додаток The Movie Expert для пошуку фільмів. Пошук працює за аналогією з дейтінговим додатком Tinder. Про це повідомляє AIN.UA.

На головному екрані висвічуються картки з фільмами. Коли користувач натискає на картку, з’являється додаткова інформація про фільм: короткий опис, трейлер і актори. Якщо користувач дивився фільм, він повинен зробити «свайп» вправо і оцінити його. В іншому випадку, йому потрібно «свайпнути» вліво і або додати стрічку в список «Хочу подивитись», або пропустити її.

The Movie Expert — український додаток для пошуку фільмів

The Movie Expert / Промо-зображення / ain.ua

Виходячи з того, які фільми вподобав користувач, The Movie Expert підбирає йому більш релевантні стрічки. Переглянути відкладені картини можна в окремому розділі. Там же можна подивитися рекомендації додатку у форматі списку.

Нині у базі програми є близько 12 000 фільмів і серіалів, і вона регулярно поповнюється.

Зараз додаток знаходиться в беті. Команда The Movie Expert зазначає, що найближчим часом випустить оновлену версію. У ній можна буде включити в рекомендації серіали, дивитися свою детальну статистику, знаходити фільми у пошуку, а також отримувати вибірки зі стрічок на різні тематики.

Також в альфа-версії The Movie Expert з’явиться PRO-режим, який дозволить користувачам переглядати приховані фільми в звичайній версії без реклами і дивитися детальну аналітику своїх вподобань.

  • Додаток можна завантажити в App Store і Google Play.
  • На даний момент українська локалізація відсутня.

Читайте також: «Секція» склала рейтинг 10 найочікуваніших українських фільмів 2018 року.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: