The Hardkiss представили кліп на пісню «Мелодія»

Гурт The Hardkiss показав нове відео на пісню «Мелодія» – третій сингл майбутнього альбому «Залізна ластівка».

За словами фронтвумен The Hardkiss Юлії Саніної, новий трек — це історія про щасливе кохання, «це освідчення дівчини, маніфест коханій людині».

Коли людина закохана — вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий – він єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі. Мені дуже хотілося передати в пісні, а Валу показати в кліпі, що кохання – воно дуже різне і багатогранне. У кожного в житті своя мелодія. Для когось це кохана людина, для батьків – їхні діти, для когось – найкращий друг. Так, хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але він шукає, а коли знаходить — йде у неї з головою занурюється в цей Космос, — прокоментувала Юлія Саніна.

Історія розгортається у двох площинах. Це Земля, 50-ті роки, вулиця, на якій люди поспішають у своїх справах і не помічають прибульця з майбутнього. Друга площина — це Космос, в якому і розгортається історія кохання двох космонавтів. Від цього кохання все навколо вибухає і розбивається на атоми.

Режисером нового відео став Валерій Бебко, а оператором — Ярослав Пілунський.

  • The Hardkiss — український музичний гурт, створений у 2011 році. Усі пісні гурту написані солісткою Юлією Саніною та Валерієм Бебком, який також є креативним продюсером «The Hardkiss». Родзинкою гурту є яскраві образи та перуки солістки, над якими працюють стилісти Слава Чайка та Віталій Дацюк.

Нагадуємо: Етно-поп гурт Idealism Addict презентував дебютний міні-альбом «Hard Times»