Кліп гурту Антитіла «TDME»

З студії — у  крижане море: «Антитіла» зняли екстремальний кліп на пісню «TDME», який за форматом більш схожий на короткометражний фільм. Головну роль зіграв Олімпійський чемпіон України з плавання Олег Лісогор.

Зйомки кліпу на новий трек «TDME» гурту «Антитіла» пройшли в суворих умовах і в холодній воді. За словами режисера Радіслава Лукіна, який до цього знімав короткометражний фільм «У Чорнобилі», це були найекстремальніші зйомки в його житті.

За сюжетом, герой кліпу, радянський океанолог Слава Курилов, кидається у воду з борту круїзного лайнера і за три дні долає сто кілометрів уплав, щоб втекти з тоталітарного радянського режиму. Заради зйомок група викупалася у холодному морі при температурі + 5С разом з багаторазовим чемпіоном світу, відомим українським плавцем Олегом Лісогором. Саме він грає у відео Славу Курилова.

  • Антитіла — український поп-рок-гурт із Києва, що виник у 2008 році. Фронтменом гурту є Тарас Тополя. Репертуар «Антитіл» переважно складається з пісень українською, а також з кількох пісень англійською та російською мовами.
  • Дивіться також кліпи гурту ARLETT «Спрага чи спека» та THE HARDKISS «Кораблi».