«Тартак» випустили альбом «анТАРТАКтида. Частина Перша»

Наприкінці листопада гурт «Тартак» випустив альбом, над яким працював близько трьох років. До нього увійшли 12 пісень, записаних у співпраці з іншими українськими музикантами.

За словами саундпродюсера гурту Артура Данієляна, завдяки альбому «анТАРТАКтида. Частина Перша» можна уявити, яким би був гурт, якби після виходу перших двох альбомів не почав експерименти з більш важким альтернативним звучанням.

Альбом звучить так, якби «Тартак» залишився поп-гуртом. Навіть більше — у склад інструментів я повернув ді-джея. Водночас сам процес запису у студії був дуже консервативним — усі партії були записані з використанням реальних і, у більшості, старих синтезаторів та драм-машин, програвачів платівок, а також старих характерних для епохи середини 2000-х семплів на 16-доріжковий ADAT-магнітофон, у якому у якості носія використовуються старі S-VHS відео-касети. «АнТАРТАКтида. Частина Перша» — це своєрідний реверанс і альбом-триб’ют, присвята тому часу. Але певним парадоксом є те, що мастеринг альбому був довірений штучному інтелекту. Також цікавий той факт, що деякі вокальні треки партнерів по дуетам та Сашка, були записані з різницею у майже десяток років, які це саме пісні, говорити не буду, нехай це буде інтрига, — прокоментував новинку саундпродюсер гурту.

Новинка містить спільні треки з гуртами Epolets, Mari Cheba, «Нумер 482», а також з такими виконавцями як Арсен Мірзоян, Андрій Лобода та ін.

  • Тартак — український репкор-гурт, заснований у Луцьку 1996 року. Назва гурту означає деревообробне підприємство. Перший кліп гурту зняли у 1999 році.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: