Сергій Бабкін випустив україномовну платівку «Музасфера»

Сергій Бабкін 2 жовтня оприлюднив свій 12-й сольний альбом «Музасфера». Це перша повністю україномовна платівка артиста.

«Музасфера» містить у собі тринадцять авторських треків, серед яких — «Де би я» і «Хто далі йде», саундтрек до фільму «11 дітей з Моршина», а також 10 нових композицій.

Я би дуже хотів вірити, що в кожній людині є своя власна музасфера, своєрідна творча оболонка, аура… Для мене поняття музасфери означає мій особистий світ, моє сприйняття світу оточуючого та внутрішнього. Найважливішим в моєму житті є, звісно ж, сім’я, вона і є моєю музасферою. Це моя оболонка, в якій я наче ембріон у лоні матері — у ній тепло, комфортно, затишно і там тебе люблять, — каже Сергій Бабкін.

Сергій Бабкін зазначив, що коли його питають, чому він раптом написав пісню українською, артист відповідає: «Це абсолютно нормально, бо я живу в Україні і я пишу пісні українською мовою. Що то за питання таке? Ви у болгарина не питали би, чому він співає болгарською?».

Саундпродюсером альбому став Віталій Телезин, відомий роботою з «Океаном Ельзи».

Що послухати ще
  • Сергій Бабкін — український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень. Учасник групи «5’nizza». Тренер 7 сезону вокального шоу «Голос країни». Учасник 5 сезону шоу «Танці з зірками».
  • Після неодноразових звинувачень співака у позиції щодо політики і відміни кількох концертів через дії патріотично налаштованих активістів, Сергій публічно заявив, що «вважає уряд РФ агресором», а «Крим — окупованою територією України». Це було зроблено у жовтні 2017. Активісти «Правого сектору» та «Свободи» виставили пікет біля концертного залу у Дніпрі із вимагами висловити свою точку зору та відмінити виступи в РФ.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: