Стала відома повна програма Форуму видавців 2018

Форум видавців оприлюднив повну програму подій. Цього року на різних локаціях міста відбудуться понад 1000 подій.

25-й Форум видавців відбуватиметься у Львові з 19 до 23 серпня. Ознайомитись з повною програмою заходів можна на сайті Форуму видавців.

Основною темою цьогорічного Форуму є «Ринок Свободи». Під час тематичних подій спікери і спікерки обговорюватимуть питання ціни свободи, спекуляції поняттям свободи у пропаганді та поняття свободи взагалі.

Спеціальними гостями книжкового ярмарку стануть дві відомі американські історикині: дослідниця Східної Європи Марсі Шор та редакторка The Economist та лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбаум.

Ціна квитка на один день відвідування Форуму становить 50 ₴, на 4 дні — 100 ₴, «Ніч поезії та музики non-stop» — 250 ₴ та ін. За передплатою можна купити квитки дешевше — до 27 серпня на сайті Форуму видавців.

Безкоштовно потрапити на книжковий форум зможуть працівники закладів освіти та профільних управлінь міської та обласної влади за попередньою реєстрацією на сайті, працівники бібліотек, громадські активісти у галузі культури та освіти, автори, перекладачі та книговидавці. Також право на безкоштовний вхід на форум мають діти до 16 років, люди з інвалідністю, військовослужбовці, учасники АТО та пенсіонери.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: