Кліп співака Pianoбой «Полуничне небо»

Дмитро Шуров і його команда презентували кліп, у якому Pianoбой показав Україну своєї мрії.

Pianoбой випустив кліп на свій хіт «Полуничне небо», який довгий час був відомий фанатам під іншою назвою — «Дзен», пише СТБ. Саме під такою назвою її впізнавали слухачі всіх фестивалів цього літа, так вона писалася у всіх трек-листах.

Коли я сказав, що слоганом кліпу «Полуничне Небо» можна взяти слова Т.Г.Шевченка «І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь», мене затролила вся команда. А вийшло, я влучив в десятку. Україна — дивовижна, мультикультурна країна, яка знаходится між сходом та заходом. В кліпі на «Полуничне Небо» ми хотіли показати емоційно, культурно та естетично різну, але таку ідеальну та прекрасну в нашії уяві Україну, де є місце всім — художникам й бізнесменам, гарним й не дуже людям будь-якого віку та віросповідання, — розповів про кліп Дмитро Шуров.

За словами музиканта, у відео зашифровано багато символів: мирне небо, український будинок з індійськими ковдрами, веселі діти-бешкетники, доросли з їхніми проблемами та їхніми моментами щастя, коханці, що сваряться, але миряться, художники та їх картини, музиканти та їхня сцена, найліпша природа моєї країни, смачний літній стіл, вино й навіть барабанщик-буддист.

Що мені ще треба від життя? Щоб вся ця дивовижно ідеалістична картинка стала реальністю для всіх моїх співвітчизників. У відео зашифровано багато символів, але клянусь — це сталося не спеціально. Починается воно з ловця снів — індейського амулета, що захащиє свого володаря від злих духів. Висить цей амулет в старенькому, але відремонтованому хіпанському фольксвагені, яким керують люблячі люди. Для мене цей фольксваген – це Україна, а люблячі люди за його кермом – це ми з вами… Далі тлумачте цей містичний кліп самі, — ділиться секретами співак.

Пісня «Полуничне Небо» була написана в країнах трьох континентів: в повітрі над Північною Америкою (в перельоті Лос-Анжелес – Париж), в Азії (Шрі Ланка) та в Європі (Україна).

Дія відбувається у сільскому будинку Іллі Чичкана та Маші Шубмної. Це справжній арт-об’єкт, у якому митці зміксовали українську, західно-європейську та східну стилистики.

  • Pianoбой — сольний проект Дмитра Шурова, колишнього піаніста гуртів Океан Ельзи, Esthetic Education та Земфіри. Створений 2009 року. Виконує пісні українською, російською та англійською мовами. В першому складі гурту було тріо — Дмитро, його сестра Ольга Шурова і Ліда Тутуола.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: