Аккаунт «Київської перепічки» в Instagram придбали майнери з Дніпра

За право отримати акаунт змагалися три фіналісти: продюсер телеканалу, стартап з Білорусі та майнери з Дніпра.

Аккаунт «Київської перепічки» в Instagram продали 17 січня за 1 BTC + 990 XRP. Придбали його айтішники і майнери з Дніпра.

Про продаж автори сторінки оголосили в своєму профілі за три дні до цього. Стартова ціна становила $5200. Рішення про продаж прийняли о у зв’язку з розколом команди авторів.

З 4 людей залишилося двоє. Решта побоялися викриття і тиску. Пішли. Нам складно стало підтримувати сторінку — замовляти нові зйомки дорого, моделей знайти не так і просто. Ми витратили  $800 і це для нас чималі гроші. Тому вирішили закрити проект, але з’явився товариш, який захотів купити. За $5200. Ми вирішили спробувати продати з торгів, зробити аукціон і пошуміти наостанок,— розповідають автори проекту.

Команда отримала 42 заявки. У середньому за сторінку пропонували від $3000 до $6000. У фінал вийшли три заявники: продюсер телеканалу ($9000), стартап з Білорусі ($9600) та майнери з Дніпра, які і запропонували найвищу ставку — 1 BTC + 990 XRP (на момент продажу приблизно $13000).

@perepichka_1981 продана. 1️⃣ получили 42 заявки на покупку аккаунта. Какая-то часть троллинг, но большинство были с реальными цифрами. 2️⃣ в среднем за страницу предлагали от 3000 до 6000$. 3️⃣ за два дня аукциона вновь о нас написали The Village, AIN.ua, bit.ua, Strana.ua, Украинские новости, MMR.ua, Znaj.ua, Вести, о нас говорили на 24 канале и Еспресо TV. 4️⃣ Спасибо AIN.ua покупатели узнали о нас с вашей новости. 5️⃣ спасибо bit.ua за отзывчивость. Лучший сайт, вы всегда первыми получали новости от нас. 6️⃣ простите все, кого обидели или задели. 💵мы вложили 800$☝️Цена продажи. За аккаунт боролись три человека. 3️⃣ продюсер телеканала – 9000$ для нового развлекательного проекта о зашкварах. 2️⃣ IT стартап из Белоруссии – 9600$. 1️⃣ и победители – айтишники, майнеры из Днепра. Дальше цитаты новых владельцев: 💭Покупаем аккаунт, чтоб он стал платформой для информировании о нашем новом проекте – майнинговой фермы в Польше. Мы считаем, что привлечь внимание через самый популярный и нашумевший аккаунт в Украине будет интереснее, чем закупать рекламу. 💭 все подписчики аккаунта получат скидки на оборудование в нашей ферме, которая будет строится по принципу фандрайзинга. Мы договорились о дешёвой электроэнергии в Польше, там не похищают майнеров. 💭 Хотим извиниться за оскорбление женщин. Больше этого не будет. 💭 тут будет ecommerce платформа для продажи оборудования и комплектующих для майнинга. 💭 мы благодарны авторам проекта за усилия, которые они приложили и обязуемся не опубликовывать их имена без на то их согласия. Больше в Украине никто так не шумел в Instagram. Наш респект. 💰🍾 Цена покупки: 1 BTC (по курсу $11 752, 49, что равно 336 107 гривен), 990 XRP (за права на фотографии, что равно $1366, 39 073 гривен). Оплата передана 16 января 2018. Суммарная сумма сделки: $13 118. 🕓 С 12.00 17 января аккаунт продан и передаётся новому владельцу. Мы передаём доступ (номер телефона, e-mail, пароли), передаем сам мобильный телефон, с которого делались посты и к которому привязан аккаунт, передаём расписки моделей и фотографа с разрешением на использование фото, все фотографии. права на аккаунт переданы без права их вернуть. Всем спасибо за хайп! ✌️

A post shared by Perepichka 1981 (@perepichka_1981) on

На вилучені кошти автори аккаунту планують відкрити заклад у Києві під назвою «Зашкварбар». Нові власники сторінки будуть причетні до цього — вкладуть 30% від суми.

Вранці — кава з булочкою, вдень пиво і вино, ввечері віскі. Все просто, в стилі старої квартири. Подивимося, на що грошей вистачить. Все залежить від ціни біткоінов. Може він виросте до 30 000 і тоді вже розійдемося на повну, — додали автори сторінки.

Крім того, команда, що створила Instagram «Перепічки», віддасть 990 XRP ($1300) на благодійність у дитячий будинок на Київщині.

А от нові власники аккаунту розповіли, що придбали його, аби він став платформою для інформування про їх новий проект — майнінгову ферму у Польщі.

Ми вважаємо, що привернути увагу через найпопулярніший та найбільш нашумілий аккаунт в Україні буде цікавіше, ніж закуповувати рекламу. Хочемо вибачитися за образи на адресу жінок. Такого більше не буде. Тут буде ecommerce платформу для продажу обладнання і комплектуючих для майнінгу, — пояснили дніпровські покупці.

  • Нагадаємо, в кінці жовтня в Instagram з’явився аккаунт «Київської перепічки» з провокаційними фотографіями.
  • До справжньої «Київської перепічки» аккаунт також не мав відношення.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: