Palmo X випустила перший альбом «A.T.C.W.»

Львів’янка Ксенія Нема презентувала перший альбом свого електронного проекту Palmo X. У дебютному альбомі «A.T.C.W.» («Among the City Wolves») дев’ять композицій.

Сьогодні настав момент, коли я відпускаю свою роботу в світ, і, сподіваюсь, що вона долетить до вух багатьох з вас і залишиться в серці, бодай не надовго. Цей альбом — підсумок етапу мого життя, коли я була відділена від зовнішнього світу, тепер я хочу бути в ньому, з вами, – прокоментувала реліз виконавиця.

Раніше виконавиця казала, що альбом є історією у вигляді автобіографічного щоденника.

Його основна логіка в тому, що будь-яка криза закінчується і що все буде добре. Головне — робити, навіть, коли закінчуються терпіння і сили, робити до останнього і ніколи не переносити на себе негативний досвід інших, — пояснює виконавиця.

Робота вже доступна на Soundcloud, Google Play, Spotify, Bandcamp. Сьогодні стане доступним на iTunes

  • Palmo X (вона ж Ксенія Нема) — львівська саунд-продюсерка і вокалістка. До часу сольної кар’єри встигла пограти у кількох групах і спробувати себе в різних жанрах: від екстремальних технік вокалу до поп-музики. Зрештою, у 2016 році вона прийшла до електронного поп-звучання.

Не забудьте подивитися: Український інді-поп: гурт «i.m.» з кліпом «Vimana» та відео гурту «Кімната Гретхен» на пісню «Смузі»