«Океан Ельзи» випустив кліп на пісню «В небо жене»

Культовий рок-гурт «Океан Ельзи» 18 червня виклав у мережу кліп на сингл «В небо жене». Композицію фронтмен гурту написав під час його навчання у США.

Кліп знімали минулого місяця у Києві. Його режисеркою стала Ганна Бурячкова. Кліп розповідає історію протистояння двох закоханих, які мають на рингу вирішити, кому дістанеться велика грошова винагорода. За словами режисерки, у цій бійці закладена метафора.

Для мене ця пісня з першого прослуховування щаслива і болюча одночасно. Хотілося метафорично показати, через що проходять закохані люди, які, можливо, занадто швидко стали один для одного цілим світом. Іноді, для того, щоб «передивитися» свою любов, треба пройти крізь вогонь стосунків. І тільки після цього зрозуміти, наскільки важливо бути поруч і підтримувати світло і темряву близької людини, — прокоментувала роботу Ганна Бурячкова.

Лідер гурту Святослав Вкарчук казав, що хотів, аби пісня «В небо жене» вийшла в стилі перших альбомів, проте вона все одно інша. Тут з’явилися сучасні клавіші, інший рівень запису, але настрій нагадує минулі роки.

  • «Океан Ельзи» (скорочено — «О.Е.») — український рок-гурт, створений 12 жовтня 1994 року у Львові. Лідером та вокалістом гурту є Святослав Вакарчук. Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Усього на території України продано понад мільйон дисків «О.Е.».
Ще з новенького

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: