Кліп гурту Океан Ельзи «Сонце»

23 травня 2017 року відбулась прем’єра музичного відео на пісню «Сонце» з альбому ОЕ «Без меж» (2016).

Режисер кліпу Віктор Придувалов каже, що знімав відео на образах, які виникли як перші реакції на прослуховування пісні.

Почувши «Сонце», я побачив дві картинки: головних героїв, що стоять, взявшись за руки на даху над містом, а вечірнє сонце ховається в їх долонях, та саму групу, яка грає на фоні величезної зірки на ім’я Сонце… Все інше вже вибудовувалось пізніше, під час роботи на сценарієм, — розповідає режисер.

Зйомки кліпу проходили в квітні 2017 року в Києві, під час невеликої перерви в гастрольному графіку музикантів. В головних ролях знялись Анатолій Сачівко (хореограф-постановник, засновник хореографічного об’єднання Apache Crew) та Анастасія Шульга.

В моїх роботах ніколи не має випадкових людей. Я відчуваю героїв і вже під внутрішній референс йде вибір акторів. Анатолій — головний герой — це стовідсоткове потрапляння в настрій та образ персонажа, — переконаний режисер.

До речі, спеціально для кліпу була зведена оновлена версія пісні.

  • Океан Ельзи (або скорочено — О. Е.) — український рок-гурт, створений 12 жовтня 1994 року у Львові. Лідером та вокалістом гурту є Святослав Вакарчук. Публіка та критики неодноразово визнавали «Океан Ельзи» найкращим рок-гуртом та найкращим live-гуртом СНД та Східної Європи. Усього на території України продано понад мільйон дисків ОЕ.
  • Пропонуємо також подивитися кліп гурту Жадан і Собаки «Бухло» і гурту Антитіла «TDME».

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: