Гурт «Один в каное» зняв свій перший кліп на пісню «У мене немає дому»

14 січня гурт «Один в каное» презентував кліп на пісню «У мене немає дому». Це перша відеоробота гурту з часів його заснування у 2009 році.

За сюжетом, хлопчик через непорозуміння з батьками вирішує піти з дому. Дорогою він зустрічає своїх уявних друзів, з якими мандрує місцями, сповненими дитячих фантазій. Місцями, де реальність тісно переплітається з видумкою, а минуле — з майбутнім. Та виявляється, що навіть в уявних друзів є свій дім, куди їм час повертатись, і врешті-решт їхня подорож — це замкнуте коло, яке знову приводить хлопчика до знайомого дому. У кліпі багато архетипів, трактувань та можливих фіналів.

Спочатку у нас не було такого завдання і бажання [знімати кліпи], а потім ми собі почали уявляти якісь сценарії, але розуміли, що таке можна відзняли напевно лише в  Голлівуді. Потім так сталося, що ми зустріли звукорежисера, з яким усе зійшлось і стався такий кліп, — розповіла солістка гурту Ірина Швайдак.

Пісня «У мене немає дому» увійде до нового альбому гурту.

  • Один в каное — український музичний інді-гурт зі Львова, який утворився у 2010 році. Сьогодні у складі троє учасників: вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та перкусіоніст Ігор Дзіковський. Гурт не має продюсера та команди, усіма організаційними питаннями керують самі музиканти.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: