Neoven — пічка, холодильник і соковитискач в одному приладі. Новий український стартап

Український стартап Neoven створив портативну індукційну піч, яка поміщається в сумці. Прилад дозволяє розігріти їжу, охолодити продукти, а також приготувати сік, пише Ain.

Neoven — це індивідуальна портативна індукційна піч з додатковими модулями міні-холодильника, електрочайника та соковитискача. Пристрій працює від трьох батарей потужністю 6000 mAh, повністю заряджається протягом двох годин. За даними розробників, одного заряду достатньо для роботи приладу протягом п’яти днів, якщо використовувати його двічі на добу.

Портативна індукційну піч Neoven

Портативна індукційну піч Neoven / Офіційне промо-зображення / neoven.me

У наборі: міні-холодильник, модуль чайника, міксер, що дозволяє приготувати сік або коктейль. Модулі з’єднуються з пристроєм за допомогою магнітних контактів, що спрощує збірку і робить її надійною.

Доступні модулі для печі

Доступні модулі для печі / Офіційне промо-зображення / neoven.me

У внутрішній частині печі також передбачений відсік для столових приборів, солі, цукру і спецій. Столові прибори мають спеціальну форму, щоб їх можна було скріпити разом за допомогою магнітів.

Вмикати прилад можна безпосередньо за допомогою кнопок на основному модулі або дистанційно зі смартфона через мобільний додаток. Доступні два режими включення: терміновий і за таймером. Час на нагрів їжі за замовчуванням становить 5 хвилин.

Орієнтовна вартість Neoven — $ 199, однак остаточну ціну оголосять пізніше.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: