Гурт «НастяЗникає» презентував третій альбом «Малі сполохані звірята»

Український гурт «НастяЗникає» 27 червня випустив свій третій альбом «Малі сполохані звірята». До платівки увійшли 9 пісень, над яким музиканти працювали близько року.

За словами фронтвумен бенду, цей альбом «пропрацьований набагато ретельніше, ніж усі попередні записи, разом узяті».

Я назвала цей альбом «малі сполохані звірята», бо «страшно: ми — це вже дорослі» і «ми ще зовсім діти/нам ще довго рости й маліти», а ще тому що «ми маленькі тремтливі істоти» і «ми звірята сполохані, самотні звірі», а ще через внутрішні запитання «ти звір — а кому болить?», а ще через «дрібні звіруваті зливи» і ще через безліч емоційних станів, виражених у текстах старих і нових пісень. Цей альбом пропрацьований набагато ретельніше, ніж усі попередні записи, разом узяті, але так само, як раніша творчість, він говорить про непевність, самотність, страх, навалу міста й рутини, про все крихке, гризотне, вистраждане, про все, що лишається в білому куточку списаної сторінки, в куточках очей, зморшках, ямочках, залишених світу в спонтанних фотографіях, — прокоментувала реліз солістка Анастасія Осипенко.

Прослухати альбом можна на Soundcloud, Apple Music, Google Play та Spotify.

  •  «НастяЗникає» — український гурт, який грає у жанрі соул. Його заснували у 2014 році як сольний проєкт вокалістки, гітаристки та авторки пісень Анастасії Осипенко.
Поповніть свій плей-лист ще: