У Львові поліцію тепер можна викликати через мобільний додаток My Pol

22 листопада Головне управління Національної поліції у Львівській області презентувало безкоштовний мобільний додаток, який пришвидшить реагування правоохоронців на виклики громадян та оптимізує роботу поліції.

На території Львова та області додаток My Pol — офіційний канал зв’язку між службами Національної поліції України та громадськістю. На думку поліції, він пришвидшить реагування на виклики та оптимізує роботу поліції. У випадках надзвичайних ситуацій застосунок стане у пригоді людям, котрі не мають можливості викликати поліцію телефоном.

Сервіс безкоштовний і відкритий до завантажень Користувачі My Pol можуть миттєво викликати поліцію за допомогою кнопки SOS, що передає дані про особу та місцеперебування заявника, а також попередньо кваліфікувати правопорушення за допомогою спеціального меню.

Серед інших функцій — можливість отримувати термінові сповіщення від поліції, оцінювати роботу поліцейського, переглядати карту з адресами відділів поліції, новини тощо. Розробники також працюють над англомовною версією, щоб програмою змогли повноцінно користуватися іноземці.

Львівська область стала шостим українським регіоном, де запрацював My Pol. Ним вже користуються у Чернівецькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Волинській та Житомирській областях.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: