Monatik презентував новий танцювальний кліп «То, от чего без ума»

Через три місяці після презентації треку «То, от чего без ума», Monatik випустив кліп на нього.

У кліпі є все: герої і лиходії, небезпечні акробатичні трюки, платівка «Тріо Мареничів» і зашифроване послання від мультиартиста, пише Elle.

На одному з моментів кліпу можна розібрати графіті на стіні. У Джекі Чана є сольний альбом, який називається Sing Lung на честь майстра бойових мистецтв XIX століття, а ми назвали свій магазин вінілів Sing Lung вже на честь Джекі. В одному з моментів можна помітити дівчину, яка кладе диски на стійку. На диску напис «Любов співає». Це наш натяк на наступний трек, — розповідає Monatik.

Над бійцівськими сценами в кліпі працювала команда професіоналів з Берліна, за плечима яких співпраця з Голлівудом. За постановку традиційно відповідав Денис Стульников.

Спочатку у нас була команда, яка йшла за Vitamin D. Минув кастинг і наші персонажі з’явилися самі: Monatik (ідея) в кліпі створює саундтреки днів і ситуацій, винаходить вітаміни, жонглює вінілом; Високий (завзятість, працьовитість, спокій) може водити все — від ракети до автомобіля; Ударний (прагнення, впевненість) розчищає шлях до мрії, вберігає від недоброзичливців; Мелодія (муза, мотиватор, натхненник) проникає в чоловічу свідомість, гіпнотизує, управляє, вона — майстер злому замків і сейфів, — розповідає Денис Стульников.

  • Monatik — український переважно російськомовний (має єдину пісню українською) співак, танцівник, автор пісень, композитор, учасник шоу «X-Фактор», «Танцюють всі» та «Зірковий ринг».
  • У січні 2018 року, незважаючи на російську збройну агресію проти України, знявся в рекламі російського оператора «Мегафон».

Читайте також: Співачка Марія Чайковська випустила альбом «Квітка» — свою четверту платівку