У Києві відкрили агентство моделей, які старші за 50 років

Моделі агентства

Моделі агентства / Фото happyold.com.ua

У Києві почало роботу перше в Україні агентство моделей старших 50 років.

Новий проект започаткував благодійний фонд «Життєлюб», який вже кілька років активно працює з людьми похилого віку, організовуючи їхнє дозвілля, пише «Українська правда. Життя».

Cпівзасновниця фонду Тіна Михайловська розповідає, що ідея появи проекту була зовсім на поверхні.

До нас часто звертаються рекламні та продакшн-компанії в пошуках героїв. Ми просто вирішили оформити це в окремий проект, який буде шукати нові цікаві обличчя і розширювати нашу базу. Для нас це не розвага, а скоріше ще одна можливість просування ідеї актуальності третього віку в країні. Не важливо, скільки тобі років. Ти можеш бути ким завгодно, незалежно від віку, — каже Тіна Михайловська.

Піарниця фонду, Анна Давиденко каже, що в агентстві уже є близько 10 постійних моделей. Останнім часом почали надходити заявки від людей, які б хотіли, аби їхні бабусі і дідусі також взяли участь у фотосесіях.

Складність для дорослих моделей є хіба у тому, що зйомки можуть затягуватися на тривалий час, якщо наприклад, це фотосесія для реклами. Як будь-яким дорослим людям, їм буває трохи складніше, ніж молоді, — пояснює Анна Давиденко.

Моделі «Життєлюб» вже знялися у рекламному ролику української дизайнерки Ельвіри Гасанової, співпрацювали з Helen Marlen, Gara, Musthave і «Компоті Бум».

У цьому віці у людей уже немає жодних обмежень, упереджень стосовно себе, власної зовнішності й фігури. Вони вже люблять себе дійсно такими, якими вони є, тому готові на будь-які експерименти. Їм це цікаво, — зазначає Анна Давиденко.

Зараз у фонді хочуть сформувати базу моделей старшого віку, пояснюючи, що для фешн-зйомок потрібні певні типажі за зростом, там більш суворі правила.

Моделі агентства / Фото happyold.com.ua

Але до організації часто звертаються кастинг-директори і рекламні агентства, яким потрібні просто приємні люди старшого віку для реклами.

За перші зйомки моделі агентства отримували від 600 до 2000 ₴. Усі агентські збори спрямовують на діяльність фонду «Життєлюб».

Надіслати заявки в модельне агентство може кожен охочий на Facebook або пошту happyoldmodels@gmail.com.