Гурт MniShek випустив пісню «Туман»

Український рок-гурт MniShek 22 грудня презентував слухачам новий трек «Туман». Саме з цією піснею гурт візьме участь у відборі конкурсу «Євробачення – 2019».

За словами авторів, «Туман» — це метафоричне зображенняя реалій сучасної людини.

Шалений темп життя, постійна заклопотаність щоденними дріб’язковими проблемами, а також абсолютне занурення у віртуальний світ ґаджетів змістили акценти цінностей кожного з нас. Ми майже не помічаємо реального життя, пропускаємо повз людей, події, явища, що можливо стали б для нас доленосними. Ми наче оточені маною, туманом. Однак, не зважаючи на таку особливість сучасного світу, аби не втратити себе, ми маємо навчитись в потрібний момент повертатись до нульової точки, усвідомлювати, хто ми є і що для нас є дійсно важливим і потрібним, — коментують новинку музиканти.

Раніше MniShek презентували:
  • MniShek — український рок-гурт, створений наприкінці 2016 року в місті Києві. У своїй творчості музиканти поєднують фольклорні мотиви з сучасними музичними тенденціями. В активі гурту є як сучасні авторські твори з елементами фольку, так і народні пісні у новому звучанні.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: