Коротко про українське кіно: «Місто, в якому не ходять гроші»

Прес-показ фільму «Місто, в якому не ходять гроші»

Прес-показ фільму «Місто, в якому не ходять гроші» / section.in.ua

17 вересня у Львові влаштували прес-показ фільму «Місто, в якому не ходять гроші», знятий за п’єсою Кузьми Скрябіна. Глядачі здебільшого хвалили стрічку, однак у журналістки «Секції» склалося інше враження.

Сюжет

У центрі фільму — героїня Аліса. Одного дня у неї в житті все йде шкереберть: її звільняють з роботи, кидає хлопець. Дівчина випиває, а на ранок знаходить у своїй квартирі квиток у невідоме місто. І вона вирішує поїхати туди, адже втрачати їй нема чого. По приїзду з’ясовується, що вона у місті, де немає грошей. Замість валюти тут — послуги, які виконує той, кому щось потрібно. І потрохи фільм зі звичайної побутової драми про проблеми життя однієї дівчинки перетворюється на справжній трилер.

Сюжет — філософський. Він зацікавлює, доволі швидко розгортається і ти не встигаєш втомитися від подій.

Технічний бік

Приємні коментарі у бік фільму закінчуються на етапі розповіді сюжету. Коли справа доходить до акторської гри, якості зйомки та звуку, стає прикро. Режисерка фільму Ганка Третяк розповіла, що до стрічки залучили як професіоналів, так і аматорів. Головна акторка — Карина Мельниченко — вбила свою героїню ще з першої сцени. І це не фільм «Людина-швейцарський ніж», де за мертвим цікаво спостерігати. Тут вона відверто псує картину, адже їй просто не віриш.

Коротко про українське кіно: «Місто, в якому не ходять гроші»

Гарно себе проявив консьєрж, якого, до слова, теж грав не професіональний актор. Він з’являється мало часу на екрані, але веде глядача сюжетною стежкою і пояснює, як себе почувають люди у місті без грошей. Але це другорядний герой…

Бюджет стрічки становив трохи більше 3 мільйонів, що мало для зйомок повнометражного фільму. Це позначилося на якості зйомки, кольорах і звукові. Це доволі сильно впливає на сприйняття посилу стрічки і відбиває бажання переглянути її знову. Краще — прочитати повість Кузьми Скрябіна.

Більше про кіно

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: