Львівський гурт Mirami випустив кліп на пісню «Екстазі»

Дівочий музичний гурт Mirami на початку лютого презентував чергову відеороботу.

«Екстазі» — танцювальний трек, слова і музику до якого написав Андрій Бокун. У кліпі переплітаються сцени відносин між парами з кадрами співу дівчат на фоні Volkswagen Jetta. Однією зі знімальних локацій став дах львівського торгівельно-розважального центру King Cross Leopolis.

Працювали над ним натхненно хоч і важко. Дякую всім, хто чекав, старався, надихав, працював, співав, танцював, допомагав, малював, одягав, чесав, готував, виправляв, пірнав і стрибав, — написав у Фейсбуці режисер та оператор відеороботи Володимир Шурубура.

Mirami — український дівочий музичний гурт, створений у 2010 році. Назва взята з ісп. «mira mi» («подивись на мене»). Гурт складається з трьох дівчат. Проект був заснований продюсерами: Андрієм Бакуном, Олександром Дудою, Олегом Ковальським та Петром Гузаром.

  • Дебютний альбом «Miramimania», який колектив вже видав у Польщі у вересні 2011 р. за співпраці з музичною компанією «Magic Records» («Universal Music Poland»), вже у листопаді 2011 року здобув статус золотого диску у Польщі.
  • 2017 року склад гурту було повністю оновлено й 8 червня презентовано їхній фактично дебютний кліп з піснею «Інстинктивно».

Читайте також: Співак Dima Libra виклав у мережу кліп «Вплив»