MamaRika випустила новий кліп — «ХХДД»

Українська виконавиця MamaRika презентувала нову відеороботу «ХХДД» («Ходять хлопці до дівчат»).

6 березня українська співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) випустила новий кліп« ХХДД» («Ходять хлопці до дівчат»). Він знятий на пісню з її дебютного альбому «КАЧ». Сама виконавиця називає сингл «аутентичним українським репом».

Головна мета «ХХДД» — показати різнобарвну красу сучасних українок. При цьому не обов’язково затискаючи цю красу у загальноприйняті рамки. Весь світ сохне по нашим жінкам! Але ми не тільки красиві — ми сильні, талановиті, вільні. І при цьому дуже різні. Ми самі встановлюємо правила гри — і в цьому весь смак! Загалом вийшло сексуально, танцювально і актуально! Сподіваюся, наше відео стане стильною візитівкою сучасних незалежних українських дівчат, — зазначила MamaRika, пише Starbom.

Авторкою треку є сама Анастасія Кочетова, яка написала його разом з саунд-продюсером Іваном Клименком.

Режисером кліпу став Радислав Лукін. Зйомки відео проходили на кількох локаціях: у радянському санаторії поблизу Києва, ресторані, бібліотеці КПІ та на закритому столичному складі.

  • MamaRika (до 2016 року — Еріка, справжнє ім’я — Анастасія Кочетова) — українська співачка, родом із міста Червоноград Львівської області. У 17 років перемогла в телепроекті «Американський «шанс» (США, Лос-Анджелес), який очолював продюсер Девід Джанк — «хрещений батько» багатьох російських виконавців у західному шоу-бізнесі, наприклад, «Smash!!», Алсу, «Тату». У 19 років Еріка стала фіналісткою вокального конкурсу на українському телебаченні — «Фабрика зірок-3». Із 2016 року взяла псевдонім MamaRika.

Дивіться також: Київський гурт «Double Life» презентував кліп на пісню «Космос»

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: