Співачка Луна презентувала новий кліп, знятий на львівському цвинтарі

Співачка Луна представила кліп на пісню «Поцелуи» з альбому «Остров свободы», який презентувала у листопаді.

16 січня у Мережі з’явився новий кліп співачки Луни. Відео знято на пісню «Поцелуи» з альбому «Остров свободы», який презентувала у листопаді.

Ця пісня — знахідка для любителів посумувати. Перша частина композиції запозичена з вірша Роберта Бернса у перекладі С. Я. Маршака, друга ж частина написана у співавторстві з моїм другом. Ця пісня про ту любов, яка триває в інших світах, в якій прихована важко відчутна, містична надія на дар вічності, — розповіла співачка.

Кліп на пісню був знятий частково на Личаківському цвинтарі у Львові, а також у квартирі бабусі артистки, яка, як пише Христина Бардаш, «залишила цей світ у день завершення зйомок». Режисерка відео — Аліна Гонтар.

Ми зробили авангардний монтаж у традиціях фестивального кіно, плани тягнуться так само потаємно, як дерева на екрані тягнуться до неба. Любіть так, щоб не хотілося відпускати кохану людину ніколи, — каже виконавиця.

  • Луна (справжнє ім’я Христина Багдаш) — українська співачка, яка народилася у Дрездені, Німеччина.  Співачку часто називають «комерційним» та «продюсерським проектом» і порівнюють із Ланою Дель Рей. Для її творчості характерні ретроромантика, підкреслено аматорські кліпи та «душевна лірика під космічно-медитативний попс».
  • Дивіться також кліпи гурту THE HARDKISS «Кораблi» та гурту YUKO «Мак».

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: