Музиканти проекту «Лінія Маннергейма» презентували дебютний кліп

7 березня проект «Лінія Маннергейма» випустив відео на пісню «Де твоя лінія?». У роботі можна побачити панорами зони АТО, зняті за допомогою безпілотника.

За словами учасників проекту, «Де твоя лінія?» — історія про вибір, який нам усім рано чи пізно доводиться робити в цьому житті, про принципи та переконання, які нас формують і які нам випадає відстоювати, про лінії, які ми проводимо, відділяючи світло й захищаючись від темряви.

Для мене особисто це відео — не просто репортажні «кадри з зони АТО». Для мене це можливість ще раз побачити ту лінію, яка сьогодні проходить через свідомість усіх нас — тих, хто змушений був залишити окупований Луганськ, тих, хто не може туди потрапити, тих, хто добре пам’ятає цю сонячну панораму, — зазначив Сергій Жадан на своїй офіційній сторінці.

За словами виконавця, «Лінія Маннергейма» — не просто метафора. Це реальна лінія розриву, лінія, що проходить через наше минуле.

Лінія, яка, власне, і не дає нормально й повноцінно дихати, постійно нагадуючи про те, чого нас усіх позбавили, що у нас у всіх відібрали, що нам усім обов’язково потрібно буде повертати. Тому що не можна жити з розламаною пам’яттю й розламаним минулим. По той бік ріки лежить наша батьківщина. І там обов’язково будуть стояти українські прапори, як стоять вони зараз на пагорбах уздовж Айдару. А доки цього не сталось — лишається дякувати всім, хто вже чотири роки тримає цю нашу лінію, тримає країну, тримає, зрештою, всіх нас, — прокоментував Сергій Жадан.

  • Наприкінці лютого 2018 вийшов дебютний міні-альбом «Де твоя Лінія?». До релізу увійшли 5 треків, деякі з них раніше можна було чути на концертах колективу.
  • «Лінія Маннергейма» — проект, який створили 16 лютого 2017 року. Як кажуть самі учасники, він об’єднує в собі різні концепції звучання, відновлює розгромлені комунікації, зашиває реальність струнами і жилами.

Читайте також: Відтепер в Apple Music є розділ української музики