Лаура Марті та Katya Chilly презентували відео на пісню «Пташина молитва»

20 лютого відбулася презентація спільної пісні україно-вірменської джазової співачки Лаура Марті та відомої виконавиці Каті Чілі під назвою «Пташина молитва».

Композиція, яка створювалася у часи Євромайдана, була представлена слухачам у роковини масових розстрілів Небесної Сотні, що є символічним.  За словами Лаури Марті, ідея пісні «Пташина молитва» народилася незадовго до початку революційних подій, але справжнього сенсу та завершеної ідеї робота набула саме із початком протестних вихорів.

Біль і втрата, загублені та зламані душі, сльози матерів… Я згадую, що засинала тоді кожен вечір з молитвою. З молитвою про мир в країні. І в якийсь момент відчула, як моляться разом зі мною птахи, моляться за Україну, за мир. Може не всі людські молитви чутно Богу, але ж птахи так близько до неба, до Нього… — розповідає виконавиця.

До створення етно-джазового варіанту треку авторка запросила Катю Чілі, яка є добре відомою шанувальникам української музики.

Я завжди захоплювалась надзвичайним неземним співом Каті Чилі. В її тембрі я відчуваю енергію з самих глибин, ніби вона знає якусь правду. Коли я почала думати, хто би міг в моїй пісні стати саме тією пташиною, що молиться в небі, саме тим голосом народу, що плаче та вимолює своє життя… то зрозуміла, що ніхто краще Каті цього не зробить, — підсумовує Лаура Марті.

Композиція була записана у студії наживо за кілька дублів, за участі музикантів зі Львова та Києва.

Лаура Марті — джазова співачка, композиторка, педагогиня та бенд-лідрека кількох проектів, зокрема Jazz-Kolo, «Laura & Kristina Marti» та ін. Народилася в Україні, у Харкові. За походженням — вірменка.

  • Катя Chilly (Катерина Кондратенко) — українська співачка і композиторка з Києва. За тринадцять років професійної кар’єри випустила чотири альбоми. 26 лютого 2017 взяла участь в популярному вокальному шоу «Голос країни». На сліпому прослуховуванні заспівала пісню «Світлиця».

Читайте також: Львів’янка Ксенія Нема презентувала перший альбом Palmo X