Kozak System випустили нову пісню і кліп «Я віддам»

Kozak System презентували нову пісню «Я віддам». В її основу покладена лірика Сергія Жадана. Також музиканти зняли на трек кліп.

Трек «Я віддам» увійде до майбутнього студійного альбому KS, який музиканти наживо презентують 30 березня у столичному клубі Atlas.

Ця пісня давалася нам нереально важко. Якщо вслухатися у її зміст, то, за сюжетом, головний герой, щиро кохаючи людину, в той самий час готовий віддати її іншому, тому, хто любить її більше, ніж він. Коли ми вислали Сергію Жадану першу демо-версію цієї композиції, він був дуже вражений, що з такого «жорсткого» вірша у нас вийшло зробити достатньо лагідну і доступну пісню, — коментує лідер Kozak System Іван Леньо.

  • Зйомки музичної міні-стрічки проходили в Австрії.
  • Відео буде представлене на фестивалі короткометражок у Відні – VIS (Vienna Independent Shorts) — і боротиметься за перемогу.
  • Kozak System — український рок-гурт, заснований у 2012 році у Києві з музикантів, які вийшли зі складу гурту «Гайдамаки». Станом на 2017 рік мають три записаних платівки: «Шабля» (2012), «Пісні самонаведення» (разом з Тарасом Чубаєм, 2014) та «Живи і Люби» (2015). На 2018 рік запланований реліз четвертого лонгплея. Гурт складається з п’ятьох музикантів: вокал/акордеон, гітара, бас, труба та ударні. KOZAK SYSTEM за час свого існування відвідали з концертами більше 18 країн світу.