Kozak System випустили кліп на пісню «Фарисейська»

Український гурт Kozak System презентував кліп на пісню «Фарисейська», у якій зачіпає тему впливу московського патріархату на свідомість українців.

Робота побачила світ 17 квітня. Кліп — це мультиплікаційна робота.

Нас давно і гостро турбує тема впливу московського патріархату на свідомість українців. Її присутність в сучасній Україні неприпустима. Це абсолютно ворожа нам субстанція, а її діяльність несе пряму шкоду нам і нашим дітям. Пісня «Фарисейська» саме для цього і написана,щоб культурними засобами, та в іронічній формі вказати на існування цієї проблеми, — кажуть учасники гурту.

Текст до пісні написав харківський поет Артем Полежака, а скульптором-мультиплікатором є Богдан Савлюк з компанії «Теплі Іграшки».

  • Нагадаємо, на початку квітня Kozak System випустили четверту повноформатну платівку «Не моя». До неї увійшло 9 треків.
  • 3 березня музиканти презентували кліп «Я віддам», в основу якого покладена лірика письменника і поета Сергія Жадана.
  • Kozak System — український рок-гурт, заснований у 2012 році у Києві з музикантів, які вийшли зі складу гурту «Гайдамаки». Станом на 2018 рік мають чотири записаних платівки: «Шабля» (2012), «Пісні самонаведення» (разом з Тарасом Чубаєм, 2014), «Живи і Люби» (2015) та «Не моя» (2018). Гурт складається з п’ятьох музикантів: вокал/акордеон, гітара, бас, труба та ударні.

Послухайте також: Дебютний закарпатський жіночий хіп-хоп від Alina Pash