Спонсор твоїх депресій: гурт «Кімната Гретхен» випустив кліп «Смузі»

Інді-гурт «Кімната Гретхен» представив довгоочікуваний кліп на один зі своїх провідних хітів — «Смузі».

Самі учасники дніпровського колективу характеризують виднограй як «іронічно-трешову поп-арт-відеороботу», пише MVUA.

У кадрі — елементи фудпорну, алюзії на масову поп-культуру та інфернальний блендер, котрий змішує метафоричне «cмузі» — у центрі цієї дивної відеооповіді, — каже Антон Кістрін, фронтмен та режисер кліпу.

Творець кліпу зазначає, що на ідею створення відео його надихнуло відвідування виставки сучасного концептуального мистецтва та двадцятигодинний перегляд українських музичних телеканалів.

Оператором-постановником кліпу виступив Сергій Авраменко, а за монтаж та пост-продакшн відповідав Сергій Голуб.Трек увійде до нового альбому «Кімнати Гретхен» — «Гравітанці».

На офіційних сторінках у соцмережах музиканти оголосили про старт краудфандингової кампанії, в рамках якої збирають кошти на видання альбому.

  • «Кімната Гретхен» — український інді-рок гурт з Дніпра. Команда зібралася у 2006 році, хоч самі учасники роком заснування вважають 2008. Тоді вони вперше заявили про себе на «Мазепа Фесті». У травні 2006 року гурт дебютував у рідному місті, отримавши запрошення від організаторів всеукраїнського промо-туру київського гурту «ТОЛ».

Читайте також: Львівський гурт Mirami випустив кліп на пісню «Екстазі»