Гурт KAZKA з новим кліпом «Дива»

Новинку створено у форматі поєднання декількох окремих історій-притч про різні дива, кожне з яких є одним із таємничих символів вічного кругообігу подій.

22 лютого гурт KAZKA опублікував відео на пісню «Дива» — це  ожилий український вертеп у сучасній фешн інтерпретації, з низкою статичних мізансцен-метафор, наповнених Світлом, Вірою та Дивом, кажуть учасники бенду.

Усі образи осучаснені, але залишилися архаїчними та легко упізнаваними. Ангел — передвісник Дива, Пастух, що грає на сопілці, Три Царі в коронах та в оксамитових шатах, струнка та спокуслива Смерть, що гукає у свої обійми з келихом шампанського, Чорт, який сховав своє істинне лице, прикриваючись хрестом на лобі, Коза в гуцульській гуні та окулярах, та інші герої, можливо, найбільшого уособлення дива в українській культурі, — коментує роботу гурт.

Натхненням для створення відео став режисер, сценарист та художник Сергій Параджанов, а також естетика його фільму «Колір Гранату», якому цьогоріч виповнюється 50 років.

Над «Дивом», як і дебютним роликом гурту, працював режисер Сергій Ткаченко.

KAZKA — музичний гурт із Києва, який грає в стилі експериментального попу з елементами електро-фольку. Всі пісні гурт виконує виключно українською мовою. Гурт заснований у 2017 році Олександрою Зарицькою та Нікітою Будашем. Сьогодні залучає до роботи сесійних музикантів під час запису пісень і живих виступів.

  • Вперше гурт KAZKA заявив про себе 1 березня 2017 року дебютним релізом пісні «Свята».
  • З піснею «Дива» гурт брав участь у Національному відборі Євробачення-2018. Набравши сумарно 9 балів, колектив вибув з боротьби.

Пропонуємо переглянути: Відео Лаура Марті та Katya Chilly «Пташина молитва»