Кліп гурту KARNA «Party на Прикарпатті»

Франківсько-київська команда «KARNA» презентувала нову відеороботу під назвою «Party на Прикарпатті».

Франківсько-київський гурт «KARNA» представив новий кліп на пісню «Party на Прикарпатті». Як розповів фронтмен Олексій Шманьов, головною ідеєю роботи було зробити «качову пісню і кліп», щоб усі охочі змогли, хай навіть через екрани моніторів, відчути, що ж воно таке, той дивовижний гуцул-метал, пишуть Notatky.

Під час зйомок «Party на Прикарпатті» цікавого та кумедного було хоч відбавляй! Наприклад, коли знімали сцени з тваринками, мавпа абсолютно не хотіла скалитися, як її тільки не дражнили, і в результаті просто чухала свої чолові принади. Ще був епізод, коли ми мали підірвати макет гітарної голови: напхали піротехніки, режисер каже: «Взриваємо, тільки по команді!». Влад став, приготувався (Влад Ярун, гітарист гурту Karna, — авт.ред.), камера ще не працювала, і тут БАБАХ! Йой, добре, що ми мали кілька зарядів. Весь цей творчий гармидер знімали круті чуваки — оператор Сергій Бандерас та режисер Віктор Скратовський, — поділився закадровими моментами зйомок Олексій.

Він також розповів, що у найближчих планах гурту значиться активна робота над новою повноформатною платівкою, адже видати її музиканти планують саме цьогоріч, приурочивши до 20-річчя музичної діяльності команди.

KARNA — гурт, створений у 1997 році в Івано-Франківську. Спочатку стиль учасники позиціювали як «український альтернатив-ню метал». З часом стали використовувати власне визначення «гуцул-метал».

  • Перший свій альбом гурт випустив у 2003 році під назвою «Летимо». Другий альбом вийшов у 2010 році під назвою «KARNA» та увійшов до топ-100 альбомів часів української незалежності за версією музичного видання Karabas Live. 2017 року було видано третій альбом під назвою «Гуцул-метал».
  • Дивіться також кліп гурту Жадан і Собаки «Бухло».

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: