Співачка Jerry Heil випустила дебютний альбом «Я Яна»

Українська виконавиця Jerry Heil виклала свій перший повноформатний альбом «Я Яна» в Ютуб. До дебютної платівки увійшли 8 композицій.

До повноформатного альбому увійшли треки «Хукабар», «Хостел монстрів», «Білі кроси» та ін.

Jerry — це моє альтер-его. Яна — проста дівчина, а Джеррі більш жіночна і вишукана. Але обидві ці частинки — це я. Вони завжди були, просто тепер у кожній з них є своє ім’я. Що ж стосується моїх пісень, то деякі слухачі сприймають їхні тексти занадто буквально, «чорним по-білому», не вбачаючи у них іронії. Але при цьому, я дуже рада, що є багато людей, близьких мені за духом, які розуміють, що «якщо болить — посмійся», — каже про себе виконавиця.

У 2017 році Jerry Heil випустила міні-альбом «Де мій дім».

  • Jerry Heil (cправжнє ім’я — Яна Шемаєва) — українська поп-виконавиця. Народилася 23 жовтня 1995 року у Василькові на Київщині. З 3-річного віку займалася музикою, вчилась у місцевій музичній школі, потім — у Київському інституті музики імені Рейнгольда Глієра та Національній музичній академії України імені Петра Чайковського. З 2012 року записувала кавери на хіти зірок та викладала відео у мережі. Наразі найпопулярнішим треком є «Охрана, отмєна», який має понад 10 мільйонів прослуховувань на Ютубі.
Більше української музики: