Київський гурт «Janis i Я» випустив дебютний кліп «Чуєш, брате»

Прем’єра першого офіційного кліпу відбулася 4 лютого 2018 року.

Київський гурт «Janis i Я» випустив першу офіційну відеороботу на пісню «Чуєш, брате». Кліп став дебютним як колективу, так і для режисерки Анастасії Михайлової.

Багато чого було під час зйомок — я і надягала крила з дротів, і ставала у кадрі «чорною пані», після якої ми ледь-ледь відмили ванну… Було досить важко зніматися в легких сукнях у холодному листопаді, щоб це виглядало дійсно правдиво, але все вийшло, за що я безмежно вдячна режисерці та всім учасникам нашої знімальної команди, — зазначила вокалістка гурту Євгенія Гончарук.За словами виконавиці, пісня «Чуєш, брате» про зв’язок, який є між людьми.

Коли проводжаєш рідну людину, неважливо, брата, чоловіка чи друга в дорогу, у чужий край чи на війну, частина тебе йде за ним, аби бути поруч. Коли дорога тобі людина потребує підтримки, ти ладен навіть віддати йому свої сили і сон. Пісня «Чуєш, брате» про зв’язок, який є між людьми. Текст композиції народився, коли один мій знайомий, який служив на Сході, деякий час не виходив на зв’язок. Саме тоді неймовірно хотілося докричатися до нього, аби він почув, що він не один, що за його спиною є багато людей, які про нього не забули, і рідні, і навіть ті, які не знають його, — поділилася з читачами «Нотаток» Євгенія Гончарук.

  • «Janis і Я» — колектив, створений наприкінці літа 2017 року Євгенією Гончарук (вокалістка та авторка пісень) та Євгеном Закалатою (гітарист). Обидва раніше були учасниками київського акустичного рок-гурту «Сонця Коло».

Дивіться також: Львівський гурт Mirami випустив кліп на пісню «Екстазі»