Електронік-рок тріо Incomer оприлюднило пісню «Ed Myers»

Наприкінці грудня електронік-рок тріо зі Львова Incomer оприлюднило шостий сингл «Ed Myers» в дусі гранджово-електронної пре-апокаліптичної саги.

Автори поюснюють, що обрали варіант саме пре-апокаліптичної саги, адже людство уже давно на порозі екологічної катастрофи.

Ми занедбали не тільки свою планету, а й самих себе. Чого тільки варті постійні міжнародні та расові конфлікти… Та головне питання у тому, чи зможемо ми усі об’єднатись в мирі та спільно протистояти викликам найближчого майбутнього. Події в треку — це і є своєрідне послання майбутньому поколінню (чи поколінням), заклик ставати більш усвідомленими у способі життя та взаємодії між собою та оточенням, доки не дійшли до точки неповернення. Адже далі буде наступний абзац, або кінець оповідання, такий собі перезапуск франшизи «Історія людства», — коментує новинку гурт.

Також музиканти зазначили, що останнім часом вони стали прихильниками простих композиційних структур, більш «попсових», але структура «Ed Myers» створювалась ще кілька років тому, коли гурт був більш «експериментальними».

  • Incomer — електронік-рок тріо зі Львова. Це — реформація гурту Mystic Shores. Після періоду творчого затишшя почали записувати треки навесні 2017. Визначною особливістю гурту є використання губної гармоніки в контексті альтернативи.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: