Христина Соловій заспівала нову пісню у дуеті зі всесвітньо відомим піаністом

4 квітня у мережі з’явилася нова відеоробота виконавиці зі Львівщини Христини Соловій.

Співачка Христина Соловій акустично виконує свою нову пісню «Fortepiano» під акомпанемент Любомира Мельника, який має звання найшвидшого у світі піаніста.

У мене була ідея зіграти пісню «Fortepiano» акустично і максимально відтворити атмосферу, в якій я написала її. У напівтемряві, при свічках за клавішами мого старенького фортепіано «Україна». Коли я дізналась про всеукраїнський тур Любомира Мельника, то відразу уявила, як зазвучить «Fortepiano» з його стилем гри. Спочатку це здавалось нереальним, але я наважилась написати йому і отримала швидку відповідь. Наша перша зустріч була дуже емоційною. Ми багато говорили про класичну музику і маємо однакові почуття до творів Шуберта, Шопена і Моцарта. Ми обоє переконані, що наша музика, будучи кардинально різного жанру, — сягає коренів українського народного мелосу, — коментує виконавиця.

Пісня «Fortepiano» увійде до її нового альбому.

  • Любомир Мельник — канадський піаніст українського походження, один з найвідоміших сучасних неокласиків, визнаний як найшвидший піаніст світу. Маестро розробив свою власну техніку гри надшвидких арпеджіо — «continuous piano» («безперервна музика»).
  • Христина Соловій — співачка родом з міста Дрогобич Львівської області. Три роки співала у хорі «Лемковина», у якому віковий діапазон учасників становив 50—80 років, тоді як Христині було 17. На телевізійному пісенному конкурсі «Голос країни-2013» Соловій співала переважно лемківські народні пісні і дійшла до півфіналу.

Подивіться також: Український гурт «её» зняв кліп на пісню «Wake Up»

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: