Кліп гурту THE HARDKISS «Кораблi»

Рок-група The Hardkiss представила історію про зраду і звільнення в кліпі «Кораблі».

Український рок-гурт The Hardkiss випустили новий кліп на пісню «Кораблі».

Для того, щоб зняти кліп, кажуть музиканти, група вирушила до Чорноморська на діючий судноремонтний завод. На заводі, серед кораблів і в доках артисти «зняли практично блокбастер про любов і звільнення».

Режисер відео — гітарист і креативний продюсер The Hardkiss Вал Бебко.

У нашій історії прапор — символ розбитого серця, болі від зради коханої людини. Щоб звільнитися від страждань, потрібно спалити прапор. Ображені і розчаровані люди збираються разом, оскільки так легше пережити біль. У кожного своя історія, але образ прапора один —палаючий корабель, — каже Юлія Саніна, солістка.

В архівах Юлії Саніної, солістки групи, пісня пролежала ще з тих пір, як дівчині було 15 років. Уже разом з Валом Бебко Юля повернулися до цієї роботи, і вони написали український текст.

Не знаю, звідки у мене в голові виникли кораблі, але я пам’ятаю, що мені давно не давала спокою думка, що Венеція може піти під воду. Так, напевно, і виник потопаючий місто і спалені кораблі – символ втраченої надії, — розповідає Саніна.

  • The Hardkiss — український музичний гурт, створений у 2011 році. Усі пісні гурту написані солісткою Юлією Саніною та Валерієм Бебком, який також є креативним продюсером «The Hardkiss». Родзинкою гурту є яскраві образи та перуки солістки, над якими працюють стилісти Слава Чайка та Віталій Дацюк.
  • Раніше гурт ARLETT екранізував пісню «Спрага чи спека» на тлі хаотичного нічного життя.
  • Також урт YUKO випустив свій другий кліп на пісню «Mak» з дебютного альбому Ditch.

 

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: