Grisly Faye представила анімаційний кліп на пісню чотирирічної давності

Пісня «Fall For Me» вийшла у 2014 році як перший сингл Grisly Faye. А «Fall For Me (once more)» — переосмислена, перезаписана і перезведена пісня з чотирирічною історією, каже виконавиця.

27 квітня Grisly Faye випустила анімаційний кліп на пісню, яка вийшла у 2014 році. Авторка анімації — мультидисциплінарна дизайнерка Марина Кізілова.

Для мене — це історія людської самотності — у місті або на білому полотні екрану. Проста чорно-біла ілюстрація підкреслює зворушливість та наївність історії. Також я використовую багато метафор. Мені хотілося, аби анімація була максимально близькою до Grisly Faye, тому я робила багато візуальних посилань. Відтак, головний герой,  чоловічок на білому будиночку, — це реальний прототип з капелюшка Маргарити, а лілія в руці — посилання до обкладинки альбому Drown, — каже Марина Кізілова.

Дизайнерка працювала над відео рік і чотири місяці.

За словами авторки проекту Grisly Faye , сингл «Fall For Me (once more)» — переосмислена, перезаписана і перезведена пісня.

  • Grisly Faye — проект Маргарити Кулічової, який вона створила на початку 2014 року. З того часу Grisly Faye дала понад 60 концертів в Україні, Польщі, Чехії, Польщі, Білорусії, Німеччині та Нідерландах. Після європейського туру 2016 року вийшов лонгплей From Far Away.

Подивіться також: «Друга ріка» представила кліп на пісню «Секрет»

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: