Gemini Photos — додаток для видалення зайвих фото

Промо зображення додатку Gemini Photos

Промо зображення додатку Gemini Photos / itunes.apple.com

Українська компанія MacPaw представила iOS-додаток Gemini Photos.

Gemini Photos дозволяє позбутися від непотрібних знімків в галереї iPhone і всій медіатеці iCloud. Gemini розпізнає кілька видів небажаних знімків (повторювані фотографії, нечіткі кадри, скріншоти додатків або знімки документів тощо) за рахунок машинного навчання.

Як працює Gemini Photos

Коли ви вперше запускаєте програму, потрібно надати доступ до фотографій, пише Ain. Якщо ви це зробили, почнеться сканування локальних знімків, а також тих, що збережені у хмарі. Після цього додаток поділить їх на дві групи: «Similar» і «Clutter». Якщо ви не хочете сканувати певні фото, їх можна додати у «білий список».

Також програма дозволяє видалити весь вміст з бібліотеки iCloud. Це унікальна функція, адже Apple не пропонує зручного способу стерти всі кадри одним кліком. Щоб провести очистку, потрібно перейти до налаштувань і авторизуватися за допомогою Touch ID, Face ID або пароля.

На чому заробляють автори додатку

У Gemini Photos дві моделі монетизації. Користувачі можуть купити підписку або заплатити одноразовий платіж. Доступні тарифи:

  • 1,99 $ на місяць;
  • 11,99 $ на рік;
  • 14,99 $ за постійний доступ.

Також діє триденний тріал для тестування просунутих функцій. Безкоштовна версія може сортувати і видаляти розмиті кадри і ті, що потрапляють в папку «Clutter». Пошук схожих знімків відкривається тільки за гроші.

Більше додатків

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: