Київський гурт GannaBaby випустив дебютний кліп «Коло кола»

27 серпня інді-поп гурт GannaBaby презентував свій перший кліп на пісню «Коло кола». Трек входить до дебютного EP команди «Лише своє».

За словами учасників колективу, не було сумнівів, на яку пісню знімати кліп. Трек «Коло кола», кажуть вони, завжди «підіймає публіку» на  концертах.

Для зйомок кліпу гурт запросив в столицю дніпровського режисера Юраша Василя.

З Васею ми познайомились під час гастролей гурту в Дніпрі. Він відзняв прекрасні кадри нашого живого виступу і коли запропонував зняти для нас кліп, ми одразу погодились. Єдине, довго розмірковували хто до кого має приїздити. Все таки вирішили запросити Васю і провести продуктивний вікенд в столиці, — говорить Тимур, драмер GannaBaby.

На думку авторів, їхнє дебютне відео вийшло танцювальним, яскравим і таким, що повністю розкриває учасників гурту.

Опісля перегляду, глядач точно зрозуміє хто такі «ганнабейбівці» і відчує їхню харизму. У будь-якому разі сподіваємось, що посіяні GannaBaby насіння проростуть і принесуть гурту плоди для подальшої діяльності, — кажуть учасники.

Про перший EP

16 липня київський інді-поп гурт GannaBaby виклав у мережу перший ЕР «Лише своє». Міні-платівка містить 4 треки, над якими команда працювала 9 місяців.

  • GannaBaby — авторський інді-поп проект з Києва, у якому сьогодні троє учасників: Ганна Нелуп, Тимур Соловйов та Станіслав Жеребчук. «Команда особистостей, які перебувають у тривалому пошуку свого ідеального сценічного амплуа», — кажуть артисти про себе. Наразі музиканти активно виступають у барах столиці та невеликих фестивалях.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: